• Waluta: PLN
  • Kraj dostawy: Polska
  • zmień

Waluta:

Kraj dostawy:

O Firmie

Firma Loftimo powstała z zamiłowania do niekonwencjonalnych rozwiązań w zakresie wyposażenia wnętrz. Swoją uwagę skupiliśmy szczególnie na stylu industrialnym, którego cechy takie jak minimalizm, oryginalność i wolność stały się motywem przewodnim w procesie tworzenia naszego sklepu.

 

Z fascynacją podchodzimy do mebli wykonanych z połączenia drewna i stali. Taka kompilacja stwarza nieograniczone możliwości projektowe, których finalnym efektem są unikatowe, ponadczasowe i solidne meble dodające aranżacjom charakteru.

 

Sprzedaż mebli to dla nas znacznie więcej niż praca, dla nas to nieustający proces doskonalenia z którego czerpiemy mnóstwo radości i inspiracji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie wsłuchując się w Jego potrzeby i koncepcje stąd jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i wytyczne, a Państwa zadowolenie dodaje Nam mnóstwa optymizmu i jeszcze więcej motywacji do działania.

 

 

Wierzymy, że tak jak oczy są zwierciadłem duszy, tak wnętrza czterech ścian odzwierciedlają charakter, temperament oraz osobowość.